Poznaj mnie

Cześć!

Nazywam się Karolina Marek.
Jestem psychologiem, trenerem uważności oraz praktykiem ACT (Terapii Akceptacji i Zaangażowania).

W swojej pracy wykorzystuję metody bliskie mojemu sercu, które mają silne oparcie w badaniach naukowych. 

Nazywam się Karolina Marek.
Jestem psychologiem, trenerem uważności oraz praktykiem ACT (Terapii Akceptacji i Zaangażowania).

W swojej pracy wykorzystuję metody bliskie mojemu sercu, które mają silne oparcie w badaniach naukowych. 

Moja praca

Obecnie najwięcej czasu poświęcam na edukowanie się w zakresie terapii ACT (Akceptacji i Zaangażowania) oraz CFT (Terapia Skoncentrowana na Współczuciu). Pracuję z klientami w gabinecie oraz w formie online. Prowadzę kursy uważności oraz warsztaty grupowe. Posiadam certyfikat nauczyciela MBLC (Mindfulness Based Living Course), czyli Kurs życia opartego na zasadach uważności (więcej o kursie tutaj). Moja osobista, pogłębiona praktyka uważności, terapia oraz stosowanie tych narzędzi na co dzień, pozwala mi w pełni świadomie pracować z klientem, czerpiąc z własnych doświadczeń. Stale superwizuję swoją pracę (obecnie pracuję pod superwizją ACT-ową u Barbary Kossakowskiej, a uważnościowo w Mindfulness Association Polska) oraz poszerzam moje umiejętności i kompetencję biorąc udział w licznych kursach.

Moją najważniejszą wartością w pracy jest pomaganie innym poprzez naukę umiejętności związanych z uważnością, tak by pomóc innym wieść życie bogate i pełne pomimo trudności których doświadczają.

Moje certyfikaty

Staram się nieustanie podnosić swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnych szkoleniach i kursach, żeby móc oferować pomoc na najwyższym poziomie. 

IMG_3864-2

Poza gabinetem

Oprócz „siedzenia” na poduszce medytacyjnej w wolnych chwilach ćwiczę jogę. Jestem uzależniona od kupowania i czytania książek. Uwielbiam podróżować i poznawać nowe miejsca, to jednak w górach czuję, że żyję. Tam wracam najczęściej. Codziennie staram się pielęgnować moje wartości takie jak: uważność, ciekawość, rozwój, miłość i kontakty z bliskimi, współczucie i życzliwość dla siebie i innych. Jestem mamą 1,5 rocznej córeczki, od której czerpię na co dzień prawdziwe lekcje uważnego życia.

Zapraszam Cię do mojej grupy Na Facebooku

Karolina Marek - ZnanyLekarz.pl

Polityka prywatności
Copyright Strefa Ukojenia 2020 © All rights reserved.